KONST / Litografier / Färglitografi 13152086

nr 1315 2086

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "nattbris", daterad. Signerad, 1973. Motivet: 32x43cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:19:20

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson