KONST / Litografier / Färglitografi 13152092

nr 1315 2092

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Den tysta byn", Möja 1971. Signerad. Motivet: 27x42cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:42:07

23/3 17:59:22 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson