KONST / Litografier / Färglitografi 11391227

nr 1139 1227

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), "Röder Storskärgård", signerad, HC 12/20, motivet: 27x54

Utrop:

6.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 20:07:10

  • Tema
  • 23 okt

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson