KONST / Litografier / Färglitografi 13117209

nr 1311 7209

Reiner Schwarz

(f. 1940), Tyskland

Färglitografi, Reiner Schwarz (f. 1940), Tyskland. Signerad, numrerad II/XX, daterad -69, oramat löst blad. Motivet: 14x17 cm

Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:46:14

Reiner Schwarz

Läs mer om Reiner Schwarz