KONST / Litografier / Färglitografi 13152076

nr 1315 2076

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Signerad, numrerad 35/40,34x48cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:11:14

  • Tema
  • 23 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz