KONST / Litografier / Färglitografi 12837082

nr 1283 7082

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Röda vinbär. Signerad, daterad 82, numrerad 24/190. Motivet: 35x49 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:02:46

  • Tema
  • 21 okt

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz