KONST / Litografier / Färglitografi 12634107

nr 1263 4107

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Krusbär. Signerad, numrerad 112/150, -81. Motivet: 29x36 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

13.000 kr

måndag 1 juli 2019
kl 20:14:49

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz