KONST / Litografier / Färglitografi 13117096

nr 1311 7096

Petter Thoen

(f. 1943)

Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 148/230, oramat löst blad, 38x29cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:02:13

1/3 10:27:59 1      Vinnande bud

Petter Thoen

Läs mer om Petter Thoen