KONST / Litografier / Färglitografi 13372208

nr 1337 2208

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Tull", Signerad, ej numrerad. Motivet: 29x42 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:55:28

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl