KONST / Litografier / Färglitografi 12837084

nr 1283 7084

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 246/290. Motivet: 78x58 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:41:39

11/10 17:30:44 1      1.500 kr
21/10 18:05:42 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl