KONST / Litografier / Färglitografi 12837149

nr 1283 7149

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad. Motivet: 59x77 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:07:12

  • Tema
  • 21 okt

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl