KONST / Litografier / Färglitografi 13418043

nr 1341 8043

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad. Motivet: 41x27cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:25:18

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl