KONST / Litografier / Färglitografi 13316496

nr 1331 6496

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Quadratic, signera. Signerad. Motivet: 36x52cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:58:50

31/5 11:36:02 1      700 kr
1/6 18:39:52 2      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl