KONST / Litografier / Färglitografi 13152116

nr 1315 2116

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. PT. Signerad. Motivet: 42x58 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:52:40

  • Tema
  • 23 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl