KONST / Litografier / Färglitografi 13152180

nr 1315 2180

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Sydafrika -65". Signerad, numrerad 88/200. Haskel 71. Oramat löst blad. Motivet: 35x46,5 cm. Bladets mått: ca 45x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:27:43

23/3 18:22:01 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander