KONST / Litografier / Färglitografi 12837025

nr 1283 7025

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Haskel 66. Komposition. Signerad, numrerad 13/20, etat II. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:40:48

21/10 15:42:46 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander