KONST / Litografier / Färglitografi 12837135

nr 1283 7135

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Längtan till havet, Sverige, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 45x61 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:31:55

  • Tema
  • 21 okt

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander