KONST / Litografier / Färglitografi 12837140

nr 1283 7140

Pablo Picasso

(1881-1973), Spanien

Färglitografi, Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. "La Comédie Humaine"". 3. 2. 54. Signerad, numrerad 3/75. Motivet: 26x32 cm

Konditionsrapport: skadat blad

Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

8.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:32:53

  • Tema
  • 21 okt

Pablo Picasso

Läs mer om Pablo Picasso