KONST / Litografier / Färglitografi 12835298

nr 1283 5298

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, numrerad 21/100. Bladets mått: 75x55 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:15:30

16/10 23:23:04 1      1.000 kr
21/10 18:10:01 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd