KONST / Litografier / Färglitografi 12837184

nr 1283 7184

Olga Semenova

(f. 1953), Ryssland

Färglitografi, Olga Semenova (f. 1953), Ryssland. Dansande par. Signerad, numrerad 31/290. Motivet: 39x27 cm

Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:58:03

  • Tema
  • 21 okt

Olga Semenova

Läs mer om Olga Semenova