KONST / Litografier / Färglitografi 13152008

nr 1315 2008

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numrerad 159/325, daterad 1971. Motivet: 48x40 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

1.800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:43:40

  • Tema
  • 23 mar

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren