KONST / Litografier / Färglitografi 13152008

nr 1315 2008

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numrerad 159/325, daterad 1971. Motivet: 48x40 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

1.800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:43:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren