KONST / Litografier / Färglitografi 13327036

nr 1332 7036

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, "I Väntan. . ", PT. Motivet: 60x84 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:38:55