KONST / Litografier / Färglitografi 13351056

nr 1335 1056

Nina Thorgeirsdottir

(f. 1967), Sverige

Färglitografi, Nina Thorgeirsdottir (f. 1967), Sverige. Barinteriör. Signerad, numrerad 43/190. Oramat löst blad. Motivet: 50x70 cm

Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:31:23

14/6 03:46:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Nina Thorgeirsdottir

Läs mer om Nina Thorgeirsdottir