KONST / Litografier / Färglitografi 12713104

nr 1271 3104

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Södermannagatan, Stockholm. Signerad, daterad 1980, numrerad 105/460. Bladets mått: 74x53 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:13:03

26/8 14:57:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin