KONST / Litografier / Färglitografi 12713103

nr 1271 3103

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Slussen, Stockholm. Signerad, numrerad 290/450. Bladets mått: 68x51 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:12:11

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin