KONST / Litografier / Färglitografi 13152141

nr 1315 2141

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 80/460, "Svenssons bod". Motivet: 62x41cm, oramat löst blad

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:09:03

18/3 20:17:39 1      Vinnande bud
23/3 09:01:04 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin