KONST / Litografier / Färglitografi 13152059

nr 1315 2059

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 166/460, daterad 1980. Motivet: 64x40 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:34:23

  • Tema
  • 23 mar

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin