KONST / Litografier / Färglitografi 13327061

nr 1332 7061

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Interiör. Signerad, numrerad 215/435. Motivet: 60x43 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:20:24

7/6 15:31:29 1      Vinnande bud

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin