KONST / Litografier / Färglitografi 12713032

nr 1271 3032

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. "Riddarhuset", signerad. Motivet: 35x43 cm

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:15:41

5/8 12:08:07 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius