KONST / Litografier / Färglitografi 13824319

nr 1382 4319

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Mariaberget. Signerad, numrerad 70/210. Bladets mått: 70x54cm, oramat löst blad

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:16:27

26/2 00:25:40 1      700 kr
1/3 12:28:39 2      Vinnande bud

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius