KONST / Litografier / Färglitografi 13205719

nr 1320 5719

Maya Eizin Öijer

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Maya Eizin Öijer (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 33/80, ca 101x70cm

Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 april 2020
kl 19:18:43

19/4 17:33:17 1      Vinnande bud

Maya Eizin Öijer

Läs mer om Maya Eizin Öijer