KONST / Litografier / Färglitografi 13351017

nr 1335 1017

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Färglitografi, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Östermalmshallen. Signerad, numrerad 88/290. Motivet: 57x75

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:19:16

12/6 19:54:29 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang