KONST / Litografier / Färglitografi 13152151

nr 1315 2151

Marie-Louise Ekman

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Marie-Louise Ekman (f. 1944), Sverige. Signerad och numrerad 47/245. Signerad Marie Louise De Geer Bergenstråhle 1976. Motivet: 58x84cm

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

4.000 kr

Såld:

8.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:36:18

  • Tema
  • 23 mar

Marie-Louise Ekman

Läs mer om Marie-Louise Ekman