KONST / Litografier / Färglitografi 13152165

nr 1315 2165

Maria Larkman

(f. 1964)

Färglitografi, Maria Larkman (f. 1964). Signerad, numrerad 163/270, Some Girls, Mick Jagger. Bladets mått: 40,5x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:39:39

  • Tema
  • 23 mar