KONST / Litografier / Färglitografi 13351082

nr 1335 1082

Maria Larkman

(f. 1964)

Färglitografi, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 168/270. Motivet: 41x30cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:09:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer