KONST / Litografier / Färglitografi 13152146

nr 1315 2146

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 201/290. Motivet: 25x20 cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:58:03

17/3 19:41:04 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon