KONST / Litografier / Färglitografi 13384153

nr 1338 4153

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 70/380. Motivet: 35x29cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:14:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon