KONST / Litografier / Färglitografi 13351023

nr 1335 1023

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Fjädrar. Signerad, numrerad 90/250, Motivet. 24x19 cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:49:21

16/6 10:44:28 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon