KONST / Litografier / Färglitografi 13152084

nr 1315 2084

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, 2 st, Maria Boczewska (f. 1940), Polen, 360 upplaga, Signerad. Motivet: 20x21 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:16:17

  • Tema
  • 23 mar

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska