KONST / Litografier / Färglitografi 13491565

nr 1349 1565

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, numrerad 55/350. Motivet: 27x33 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:53:28

28/9 11:43:02 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska