KONST / Litografier / Färglitografi 13162060

nr 1316 2060

Färglitografi

Magdalena Kossakowska. Signerad, numrerad 141/290. Motivet: 56x68 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:23:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor