KONST / Litografier / Färglitografi 12837093

nr 1283 7093

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Skägga. Signerad, numrerad 57/250. Motivet: 41x32 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:58:33

  • Tema
  • 21 okt

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk