KONST / Litografier / Färglitografi 13152169

nr 1315 2169

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 1663/500, La Campanette restaurant, Motivet: 56x40 cm, oramat löst blad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:17:24

  • Tema
  • 23 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk