KONST / Litografier / Färglitografi 13152102

nr 1315 2102

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 480/5000. Motivet: 59x45cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:41:27

23/3 16:49:14 1      500 kr
23/3 20:12:19 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk