KONST / Litografier / Färglitografi 13374320

nr 1337 4320

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 193/250. Motivet: 33x26 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:25:43

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk