KONST / Litografier / Färglitografi 13152148

nr 1315 2148

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, 2 st, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 122/250,197/250, "Cyklist på Slussen". Motivet: 51x50,45x55cm, oramade lösa blad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:59:13

  • Tema
  • 23 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk