KONST / Litografier / Färglitografi 13327441

nr 1332 7441

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Provence. Signerad, numrerad 45/200. Motivet: 58x46 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:23:06

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk