KONST / Litografier / Färglitografi 13371078

nr 1337 1078

Lillan Michelin

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lillan Michelin (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 65/180, kvinna. Motivet: 77x60 cm

Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:54:29)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:05:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lillan Michelin

Läs mer om Lillan Michelin