KONST / Litografier / Färglitografi 12837006

nr 1283 7006

Lillan Michelin

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lillan Michelin (f. 1947), Sverige. "Salong blå". Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 54x62 cm

Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:19:03

  • Tema
  • 21 okt

Lillan Michelin

Läs mer om Lillan Michelin