KONST / Litografier / Färglitografi 13152127

nr 1315 2127

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numrerad 29/80, bladets mått: 48x64 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:32:24

23/3 20:21:44 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe